Home - О компании - Миссия
Перевод пока отсутствуют

Misja WIROMET S.A.


WIROMET to firma dobrze zarządzana, nowoczesna, rozwijająca się, z powodzeniem prosperująca na rynku, dbająca o pracowników, troszcząca się o bezpieczeństwo i komfort pracy. To wszystko składa się na fakt, że jest partnerem godnym zaufania i współpracy.

altWIROMET jest przedsiębiorstwem znanym na polskim rynku a także na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy dostawcą produktów z zakresu energetyki, przemysłu wydobywczego i odlewnictwa.

Naszymi klientami są zakłady energetyczne, kopalnie oraz firmy wykorzystujące w swojej produkcji elementy odlewane. Specyfika ta wymaga od nas indywidualnego podejścia do klienta i produktu. Klienci mogą być pewni naszych wysokich kompetencji technicznych, a także zawsze mogą liczyć na pełne przygotowanie w zakresie procedowania i kompleksowej obsługi.

Planowanie produkcji powiązane z odpowiedzialnymi i rzeczowymi decyzjami zapewnia terminowość realizacji zamówień i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy ze znaczącymi krajowymi przedsiębiorstwami i międzynarodowymi korporacjami, co świadczy o naszych wysokich kompetencjach w każdym zakresie.

Opieramy się na uznanych standardach zarządzania i organizacji pracy.

Naszą politykę jakości poświadcza certyfikat ISO 9001 przyznany już w 1995 roku i recertyfikowany w roku 2013 według standardu ISO 9001:2008.

Dobre warunki pracy i rozwoju naszych pracowników były i są w WIROMECIE istotnymi wartościami.

Zależy nam na utrzymaniu przewagi konkurencyjnej, dlatego dbamy o zaufanie naszych klientów poprzez profesjonalną obsługę, dynamizm, nowoczesność i profesjonalizm. Naszym kontrahentom stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych. Jesteśmy nakierowani na sukces, toteż zdajemy sobie sprawę z faktu, że dbałość o wysoki poziom naszej pracy i świadczenia usług musi stać na pierwszym miejscu.