Home - О компании

O Nas


altZakłady Mechaniczne WIROMET S.A. są doświadczonym producentem urządzeń i komponentów dla przemysłu wydobywczego i energetyki. Działając na rynku od ponad 50 lat dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które procentują przy realizacji nowych projektów. Posiadamy zarówno kompetencje produkcyjne, techniczne i technologiczne – w chwili obecnej na stanowiskach konstruktorów i technologów zatrudnionych jest blisko 30 osób.

Ponadto należymy do nielicznego grona krajowych i europejskich producentów układów przepływowych turbin parowych.

Celem nadrzędnym Zakładów Mechanicznych WIROMET S.A. jest satysfakcja klientów. Prowadzona polityka jakości gwarantuje niezawodność naszych produktów. Zakłady Mechaniczne WIROMET uzyskały jako jedna z pierwszych firm w regionie certyfikat ISO w 1995 roku. W 2014 roku Zarząd firmy podjął decyzję o wdrożeniu w naszej spółce Systemu Zarządzania Środowiskiem oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz ich integracji z funkcjonującym Systemem Zarządzania Jakością. Działania te zostały zakończone przeprowadzonym w lutym 2015 przez TUV NORD auditem certyfikacyjnym, który potwierdził zgodność zintegrowanego systemu zarządzania z wymaganiami norm ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

Jesteśmy obecni w Krajowej Bazie Podmiotów Gospodarki Narodowej 43H4 oraz w Natowskiej Bazie Kodów Podmiotów Gospodarki Narodowej zawartej w N-MCRL (NATO Master Catalog of References for Logistics).

Numer Location DUNS i Ultimate DUNS to: 644090920.